PřihlásitRegistrace

KAMCZ.CZ

kam dnes, kam zítra, kam tento týden, kam příští týden, kam tento měsíc, kam příští měsíc.

V dnešní době nemá člověk na nic čas, proto nemá ani čas neustále hledat na různých serverech kde se zrovna něco děje, pokud je vůbec schopen tyto informace dohledat. Proto je zde projekt informačního portálu KAMCZ.CZ . Několik podobných pokusů již existuje ale jsou v podstatě nefunkční a ze zkušenosti vím, že většina akcí se na nich nezobrazuje.

Portál, do kterého si aktéři a to i pouliční umělci budou moci sami zadat své akce, pomocí jednoduché šablony a to zdarma či symbolický poplatek. Bydlím v Brně. V našem městě je několik středních a vysokých škol s uměleckým zaměřením. Moc by se mě třeba líbilo kdyby tito studenti mohli při pouličních představeních předvádět své umění. Mnoho muzikantů má své „garážové skupiny“ i tito mohou na našem portálu se inzerovat. Vždyť i ty nejslavnější skupiny začínaly v garáži.

 

Portál, kde budou moci obce sami sebe představit a upozorňovat na zajímavá místa v jejich oblasti, včetně akcí u nich pořádaných a přilákat turisty.

Portál, podle kterého se bude dát naplánovat výlet, koupit si vstupenku popřípadě i zamluvit ubytování, popřípadě i umožní půjčení si kola atp.

Portál, kde si podle polohy zobrazíte všechny akce v okolí podle zadaných kritérií.

Portál, který je díky automatickému překladači v mnoha jazykových mutacích aby ho mohli využívat zahraniční turisté kteří jsou jinak vázáni na své profesionální průvodce kteří jsou často stejně jako oni cizinci a o naší vlasti nic neví.

Prostě portál který je pro všechny.

 

Je mnoho zajímavých akcí o kterých nikdo neví, a když se o nich neví tak je zbytečně nízká návštěvnost. Když je nízká návštěvnost tak jsou i nízké příjmy pořadatelů, kteří pak tyto příjmy nemohou investovat do zdokonalování akcí .

Věřím že vás náš nový portál zaujme a budete ho často používat.

Pavel Pechtor