PřihlásitRegistrace

ČSOB Vokolo priglu 2018, běžecký závod

Vítáme Vás na webových stránkách IX. ročníku běžeckého závodu okolo Brněnské přehrady „ČSOB Vokolo priglu 2018“.

Vyznavači a fanoušci nejstaršího sportovního odvětví zdolejte trať kolem Brněnské přehrady, přijměte tu výzvu prolétnout po březích TRIEXPERT Vokolo príglu 2014 „Brněnského móře“ trať atraktivního běžeckého závodu pro širokou veřejnost.

Loni se na start postavilo rekordních 2102 závodníků a závodnic. Závod se umístil na skvělém 3. místě při vyhlašování TOP 10 běžeckých závodů v České republice vyhlašovaných Českým atletickým svazem.

Zadařilo se nám i na vyhlašování Nejlepší sportovní akce města Brna, kde jsme se umístili na pěkném 7. místě.

Je lhostejné, či jste „profíci“ denně polykající kilometry běžeckých tratí, či nadšení amatéři snící o záři svého jména na běžeckém nebi. Běh je naší vášní, toužíme po nalezení svých možností a po překonávání vlastních hranic. Přidejte se k nám a stovkám dalších, kteří druhou říjnovou sobotu budou pelášit za svým cílem…

Vystoupejte na svou vlastní osmitisícovku, přijměte tu výzvu, objevte s námi aktivní život a oběhněte Brněnskou přehradu.

Při běhu se Vám Brněnská přehrada odmění svými tajemstvími… Uvidíte ledově klidnou podzimní hladinu u 35 metrové hráze, zúžení nádrže ve skalnaté Rokli, úchvatný výhled na lávku přes řeku Svratku u Hradu Veveří, samotný historický a bájný Hrad Veveří a krajinu Podkomorských lesů…

Vycházíme ze zkušeností s předešlých ročníků a pečlivě jsme pro Vás zajistili bezpečnou trať závodu a vynaložili veškeré úsilí k zorganizování zázemí závodu a doprovodného programu na Loděnici TJ Lodní sporty Brno.

Věříme, že zažijete nezapomenutelný zážitek a nám se s Vaší pomocí podaří držet kvalitu a dobrou atmosféru běžeckého klání kolem Brněnské přehrady.

Děkujeme, že běháte s námi.

Za tým ČSOB Vokolo priglu

ředitel závodu Petr Božek