PřihlásitRegistrace

Brněnské vánoční trhy jako místo setkávání s vašimi blízkými. Kouzelná atmosféra, živá hudba, gastronomické požitkářství, zábava pro rodiny s dětmi. Zážitek – to je oč v Brně jde především. Památky počkají. Užijete si živé centrum hned na několika náměstích.
Vánoční trhy, které v ulicích Brna navodí tu pravou vánoční atmosféru. V roce 2019 se trhy budou konat na čtyřech místech: Zelném trhu, náměstí Svobody, na nedalekém Dominikánském náměstí a na náměstí Moravském.

Náměstí Svobody je přirozeným středobodem Brna. Nejinak tomu je v době adventu a po něm. Dynamický a živý Svoboďák, jak mu místní říkají, je místem setkávání, zábavy a navazování nových přátelství. Jeho atmosféru ocení především ti, kteří se rádi baví ve společnosti stovek dalších lidí. Je proslulé svou společenskou atmosférou ve stylu večírků s živou hudbou a letos jej doplní i zbrusu nové konzumační zóny a Zimní bar.

Dominikánské náměstí je pěší zónou s romantickými kulisami Nové radnice, kostela sv. Michala a je skvělým místem pro klidnější a intimnější část Brněnských Vánoc. Jeho atmosféru oceníte především pro komorní přátelská setkání, gurmánské zážitky a na své si zde přijdou především rodiny s dětmi.

Útulný trh zaměřený na řemeslné výrobky a tradice najdete na brněnském Zelném trhu, velkokapacitní vyhřívaná šapitó, vyhlídkové kolo a venkovní kluziště zase na Moravském náměstí.

I tyto dva adventní trhy jsou samozřejmě doplněny řadou stánků s chutným občerstvením, ale před Štědrým dnem končí. Zato Brněnské Vánoce na náměstí Svobody a Dominikánském pokračují i přes svátky a po nich. Stánky s občerstvením zde na četná přání zůstávají až do 5. ledna 2020 a vy si tak můžete vychutnat kouzlo vánoční jihomoravské metropole i bez předvánočních stresů a užít si zde první dny nového roku.

Brněnské Vánoce budou zahájeny 29. listopadu slavnostním rozsvícením vánočního stromu a pokračovat budou každodenním nabitým programem pro děti a dospělé.
Skrýt popis
Počet hvězdiček je: 3,52/5. Hodnoceno: 89x.Počet hvězdiček je: 3,52/5. Hodnoceno: 89x.Počet hvězdiček je: 3,52/5. Hodnoceno: 89x.Počet hvězdiček je: 3,52/5. Hodnoceno: 89x.Počet hvězdiček je: 3,52/5. Hodnoceno: 89x.
Sdílejte na facebooku