PřihlásitRegistrace

TOLIK HLAV

Hořká divadelní komedie o přátelství, odvážných snech a lásce k big beatu na přelomu 70. a 80. let v tehdejším Československu.

Kamil Střihavka, rockový zpěvák, představitel titulní role v legendární rockové opeře Jesus Christ Superstar, frontman rockových seskupení Leaders!, B.S.P. či Supergroup, přichystal nejen svým fanouškům originální překvapení. Rozhodl se totiž zrealizovat další ze svých snů a přichází se svou divadelní prvotinou, kterou je činoherní představení TOLIK HLAV.

Tématem divadelní hry je neotřelý pohled na přelom 70. a 80. let z pohledu tehdejší mladé generace. „Rád bych dal přivonět k 80. letům nejen současné mladé generaci očima jejich vrstevníků, ale i všem, kteří si tuto dobu pamatují,“ říká autor.

Předprodej vstupenek v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně či online zde od 5.1.2018.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

2Click to share on Facebook (Otevře se v novém okně)2Sdílet na Google+ (Otevře se v novém okně)Sdílet na Twitteru (Otevře se v novém okně)

Cena: 390, 350 a 310 ,- Kč

Délka: 190 minut

Bezbariérový přístup: Ano

Divadlo: Divadelní společnost Kamila Střihavky

Režie: Kamil Střihavka

Žánr: Komedie, drama

Web představení: http://www.tolikhlav.cz/
Hrají:

Zdena Hadrbolcová, Kristýna Leichtová, Jan Dolanský a Jan Zadražil