PřihlásitRegistrace

THE ROOSTERS – PÁNSKÁ KABARETNÍ SHOW

27. duben 2018 18:00

THE ROOSTERS – první pánská kabaretní a burleskní show v Česku, kde hlavními aktéry jsou krásní, charizmatičtí muži s vypracovanými těly. Netřeba dodávat, že akce zaujme zejména dámy, ale vítáni jsou samozřejmě i muži, což potvrzují i samotní aktéři, kteří se nám svěřili, že téměř jednu třetinu obecenstva tvoří právě muži.

Akce vypukne v pátek 27. dubna od 18:00 hod. v Dělnickém domě. Vstupenky jsou v prodeji od 22. ledna a cena vstupenky je 490 Kč v předprodeji a 550 Kč na místě.

Na co všechno se můžete těšit a jak bude vypadat program?

18:00 Open door, DJ, bar, catering, store
20:00 Začátek show
20:45 1. přestávka, DJ, bar, catering, store
21:05 Druhá část show
21:45 2. přestávka, DJ, bar, catering, store
22:05 Třetí část show
22:30 After party, DJ, bar, catering, store
02:00 Konec večera

After party se zúčastní také samotní aktéři, kteří se krátce po skončení show vydají mezi diváky. Během večera bude možné zakoupit upomínkové předměty od The Roosters v tzv. store, ve kterém si mimo jiné budou moct dámy zakoupit speciální jednodolarovky, které pak po aktérech na pódiu mohou házet. V rámci vstupenky si užijete přípitek a raut, který pro Vás bude v průběhu večera dostupný v přísálí, kde naleznete rovněž i bar. Raut bude dostupný do vyčerpání zásob.

A co na to řekli ti, kteří show navštívili? Přesvědčte se:

„Naprosto skvělá show!! Konečně něco, co tady v ČR chybělo!! Vřele doporučuji! (Veronika)

„Show, která bavila od začátku do konce!! Je tu totiž vše – samotný nápad, výborná choreografie, dechberoucí artistické výkony, humor, napětí, spousta mužské energie, trocha (tedy vlastně dost) toho lechtivého erotična :), to vše v podání osmi odlišných mužských typů, kde si každá prostě najde ‚ten svůj‘. 🙂 A pánové nás (ale ani sebe) opravdu nešetřili. 😀 VYNIKAJÍCÍ!! BIG FAN!!“ (Michaela)

„Skvělá show!!! Bylo to vtipné, hezky zpracované, prostě klobouk dolů!! Můžu vřele doporučit.“ (Tereza)

„…skvělá a ojedinělá show, která u nás nemá obdoby…, vtipná, sexy a přitom decentní…, chlapci mají skvěle našlápnuto a já jsem ráda, že jsem mohla být účastníkem jejich premiéry…“ (Kudlanka)