PřihlásitRegistrace

ROCK FOR PEOPLE 2018 – MUSE, BILLY TALENT, MANU CHAO, THIRTY SECONDS TO MARS, THE PRODIGY, THE OFFSPRING, PLACEBO – festival v Hradci Králové -Hradec Králové (Festivalpark)
4.7.2018 – 6.7.2018
Hradec Králové (Festivalpark)

Popis akce ROCK FOR PEOPLE 2018 – MUSE, BILLY TALENT, MANU CHAO, THIRTY SECONDS TO MARS, THE PRODIGY, THE OFFSPRING, PLACEBO – festival v Hradci Králové

Již 24. ročník multižánrového festivalu Rock for People proběhne v tradičním festival parku v Hradci Králové od 4. do 6. července 2018! Za tu dobu přivítal stovky hudebních hvězd jako MUSE, BILLY TALENT, MANU CHAO, THIRTY SECONDS TO MARS, THE PRODIGY, THE OFFSPRING, PLACEBO, MY CHEMICAL ROMANCE, PARAMORE, PENDULUM, GARBAGE, KARLA GOTTA a mnoho dalších.

Festival se koná v centru České republiky, na letišti Věkoše na okraji města Hradec Králové. Festivalový areál a camp pro návštěvníky se nacházejí na 50 hektarech pozemků. Koncerty probíhají na 1 velké venkovní scéně, ve stanu pro 12 000 lidí uvnitř a stejný počet v přilhlém okolí, ve stanu pro 8 000 lidí a ve dvou hangárových scénách. Kromě toho si můžete zatancovat na několika DJ´s scénách nebo odpočinout v chill-out zónám, které jsou otevřeny až do ranních hodin. Nově bude otevřen Morning & Night Park, kde bude téměř nepřetržitý provoz.

Festivalpark s množstvím atrakcí, odpočinkových zón, pestrého cateringu i naddimenzované hygieny a sociálního zázemí má kapacitu 32 000 návštěvníků. Na Rock for People se potkávají hudební fanoušci z České republiky, ze Slovenska, Německa, Polska, Rakouska a stále častěji také z Velké Británie, Nizozemí, Belgie nebo Francie.