PřihlásitRegistrace

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách – předplatné „B“

Hudební komedie, která vám poradí, jak předcházet partnerským krizím.

Knihy manželů Peasových, které zkoumají rozdíly mezi myšlením žen a mužů, se staly světovým bestsellerem. Autoři kvůli nim procestovali celý svět a shromáždili nejnovější poznatky z oboru výzkumu mozku, z evoluční biologie, psychologie a sociologie. Čtenářům pak předkládají lehce kontroverzní výsledek, který možná překvapivým, avšak humorným a čtivým způsobem vysvětluje důvod existence napětí a rozepří mezi příslušníky obou pohlaví a pokouší se najít způsoby, jak se s nimi vypořádat. Režisér Miroslav Hanuš si jejich dílo vzal jako základ své hudební komedie, která vzniká takříkajíc na míru našemu hereckému souboru. Originální nápady předlohy divadelně upravil a převedl do jevištního tvaru, ve kterém nebudou chybět písně, živý orchestr a také spousta humoru, který se často dotýká věcí, jež ve skutečnosti příliš veselé nejsou.

V roce 2017 na Grand Festivalu smíchu v Pardubicích získala tato inscenace cenu za nejoblíbenější inscenaci publika – Komedie diváků.
Předprodej vstupenek od 14. 2. v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně, nebo online zde. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

16Click to share on Facebook (Otevře se v novém okně)16Sdílet na Google+ (Otevře se v novém okně)Sdílet na Twitteru (Otevře se v novém okně)

Cena: 350, 300, 250 ,- Kč

Délka: 160 minut

Bezbariérový přístup: Ano

Autor: Allan a Barbara Peasovi

Divadlo: Divadlo ABC, Praha

Režie: Miroslav Hanuš

Žánr: Komedie

Web představení: http://www.mestskadivadlaprazska.cz/inscenace/205/proc-muzi-neposlouchaji-a-zeny-neumi-cist-v-mapach/
Hrají:

Lukáš Jurek, Zbigniew Kalina, Petr Klimeš, Hana Dlouhá, Zdeněk Velen, Jitka Smutná, Lucie Pernetová, Jiří Klem, Radka Fidlerová, Barbora Janatková, Martin Písařík, Veronika Janků, Stanislav Lehký, Radim Kalvoda, Veronika Svojtková

DIVADLO