PřihlásitRegistrace

Pozďatínská lávka fest- Reflexy, Michal Ambrož & Hudba Praha, Vernus, Procz a další- Pozďatín -Pozďatín
13.07.2018-14.07.2018
Pozďatín

Popis akce Pozďatínská lávka fest- Reflexy, Michal Ambrož & Hudba Praha, Vernus, Procz a další- Pozďatín

Obec Pozďatín se po dohodě s radou Mikroregionu Horácko rozhodla uspořádat třetí ročník benefičního hudební festivalu „Pozďatínské Rockování“ jako součást kulturní akce „Pozďatínská Lávka fest“. Součástí dvoudenní akce bude již 14. ročník „Pozďatínská Lávka“ Letošní datum konaní festivalu byl stanoven na dny 13 a 14.7.2018.

Páteční hudební blok vyplní hudební skupiny Prokain, Vernus, Procz, Pop Killers a The Bush.

Sobotní dopoledne bude věnováno sportovním soutěžím a pohybu. Odpolední blok zahájí tradiční Pozďatínská Lávka. Sobotni Pozďatínské Rockování zahájí kapela Reflexy. Jako zlatý hřeb večera vystoupí legenda české hudební scény Michal Ambrož & Hudba Praha. Návštěvníci si dále užijí skupinu A-Beat & Led Zeppelin revival a takém skupiny z Třebíčska Arcus Rock, Svěrák 3.

Benefiční festival naváže na dva předešlé a úspěšné ročníky, ve kterých se podařilo shromáždit a předat souhrnnou částku převyšující 330 tisíc Korun Českých. Finanční prostředky byly a opět budou složeny z příspěvků organizátora (minimálně 30 Kč z každé zakoupené vstupenky), další příspěvek 50 000,- Kč věnuje nadace ČEZ a 10 732,- Kč přidá Mikroregion Horácko. Solidarita zúčastněných účinkujících se projevuje věnováním části honoráře na benefici. Další prostředky věnuji návštěvníci formou zakoupení upomínkového předmětu.

Cena:200 Kč