PřihlásitRegistrace

OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE 2018- No Name, Horkýže Slíže, Rybičky 48, Iné Kafe, Trautenberk a další -MAVL – přírodní areál Přeštěnice u Milevska
28.06.2018-30.06.2018
16:59
MAVL – přírodní areál Přeštěnice u Milevska

Popis akce OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE 2018- No Name, Horkýže Slíže, Rybičky 48, Iné Kafe, Trautenberk a další

OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE 2018 – POHODOVÝ FESTIVAL NA JIHU ČECH

OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE, to je legendární hudební festival uprostřed jihočeských lesů, luk a strání, který patří mezi dvacítku nejprestižnějších českých hudebních festivalů. Letos se koná v pořadí již 18. ročník této kultovní multižánrové akce, a tak neváhejte a přijďte s námi oslavit její plnoletost! Čeká na vás pořádná hudební smršť!

Festival OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE plný báječné muziky a pohodové rodinné atmosféry se uskuteční v pátek 29. června a v sobotu 30. června, což je ideální čas na to přivítat začátek prázdnin pořádnou dávkou zábavy. Pro všechny nedočkavé je navíc na čtvrtek 28. června připraven zahajovací večírek. Organizátoři akce chystají opravdu nabitý program – prvními odtajněnými hvězdami letošního ročníku jsou skupiny No Name, Horkýže Slíže, Rybičky 48, The Paranoid, Limetal nebo český zpěvák, hráč na banjo a humorista v jednom – Ivan Mládek a jeho Banjo Band. Těšit se můžete i na Marka Ztraceného, Pavla Calltu, Bena Cristovao, tranzmetalovou kapelu Trautenberk či na slovenskou punkrockovou skupinu Iné Kafe. Kromě toho pro vás máme jednu skvělou novinku – jedná se o VIP vstupenku, která návštěvníkovi umožňuje kromě vstupu do festivalového areálu ve všech dnech konání akce také vstup do VIP zóny. VIP zóna bude v provozu od 29. 6. od 12:00 hod a všem zájemcům zajišťuje exkluzivní výhled na podium, oddělený velkokapacitní stan s posezením a zahrádkou, pivo točené do skla a vlastní WC. Počet VIP vstupenek je vzhledem ke kapacitě zóny omezen. V ceně VIP vstupenky není bezplatná konzumace ve VIP zóně nebo kdekoliv jinde ve festivalovém areálu.