PřihlásitRegistrace

FOOTFEST 2018- Alphaville, Divokej Bill, Arakain, Lucie Bílá, Pipes And Pints, UDG, No Name, Buty, Slza a spousta dalších- Želeč u Tábora -Želeč u Tábora – fotbalové hřiště Želeč
20.07.2018-22.07.2018
14:00
Želeč u Tábora – fotbalové hřiště Želeč

Popis akce FOOTFEST 2018- Alphaville, Divokej Bill, Arakain, Lucie Bílá, Pipes And Pints, UDG, No Name, Buty, Slza a spousta dalších- Želeč u Tábora

Přestupte do vyšší ligy s FOOTFESTEM 2018!

Dávka té nejkvalitnější muziky z České republiky i zahraničí, originální turnaje v nejrůznějších sportovních aktivitách, atraktivní nabídky VIP vstupenek, speciální akce pro děti, bohatý doprovodný program. To je Footfest 2018! Hudebně-sportovní událost na jihu Čech, která spojuje kulturní zážitek s aktivním pohybem.

Přijďte 20. – 21. července 2018 do Želče u Tábora a vychutnejte si všechny vůně letního festivalu na vlastní kůži. Během dvou dnů vám společně s moderátory, Kateřinou Nekolnou a Zdeněkem Izerem, představíme interprety jako Alphaville, Divokej Bill, Arakain, Lucii Bílou, Pipes And Pints, UDG, No Name, Buty, Slzu a spousta dalších. Na strunu zahrajeme tentokrát kromě vašich uší i vaším bránicím, které stoprocentně rozechvějí borci ze stand-up comedy show, Komici.s.r.o. . Tradiční turnaje v malé kopané budou letos doplněny o utkání v Bumperballu, Beer Pongu anebo originální verzi fotbalu – 1VS1. Pokud už teď víte, že na festival stoprocentně dorazíte, ale stále řešíte, zda je vhodné vzít s sebou vaše caparty, máme pro vás dobrou zprávu. Footfest 2018 přináší vskutku pestrou paletu aktivit i pro naše nejmenší návštěvníky. Připraveno je malování na obličej, divadelníci a kejklíři, boulderingová lezecká stěna anebo vodní skluzavka.

Navíc mají děti do 100 cm vstup zdarma, děti od 101 cm do 150 cm zaplatí pouze poloviční vstupné. Zvýhodněné vstupenky mají i držitelé průkazů ZTP a ZTP/P.

Footfest 2018 to je kultura, sport, zábava a nespočet nevšedních zážitků. Footfest 2018 to je opravdový přestup do vyšší ligy!

Cena:700,-