PřihlásitRegistrace

Není nám do pláče

Jedna z nejúspěšnějších českých skupin Chinaski vydala v květnu 2017 desáté studiové album Není nám do pláče. Nahrávku, která vzniká v několika studiích na různých místech světa, předznamenala píseň Není nám do pláče a následoval pak už z desky nejúspěšnější rozhlasový singl roku 2017 Venku je na nule. Aktuálně se v rádiích prosazuje třetí singl z desky Potkal jsem tě po letech. Kapela v roce 2017 odehrála největší halový mejdan v historii a na jaře 2018 se vydává za svými fanoušky na malá kontaktní pódia s koncertní klubovou verzí.

Chcete si zahrát se skupinou Chinaski?

Chinaski vyhlašují SOUTĚŽ O PŘEDKAPELU na svém klubovém turné!

Jste kapela, hrajete sám s kytarou nebo na jakýkoli jiný hudební nástroj, je vám do 25 let a chcete zažít večer v roli hudební hvězdy – tedy zahrát si před narvaným sálem a vidět hudební zákulisí?

Takový zážitek se skupina Chinaski rozhodla dopřát mladým a neznámým skupinám nebo umělcům.

Na aktuálním klubovém turné Není nám do pláče nebude mít jednu předkapelu, ale naopak nechají v každém městě zahrát místní hudebníky, které si sami vyberou. Pravidla jsou jednoduchá – musíte být z místa koncertu nebo-li z Písku a okolí. Pak stačí poslat jeden YouTube link s vlastní tvorbou na mail pisek@chinaski.cz

Následně kapela vybere ty, kteří ji nejvíce osloví.

Uzávěrka přihlášek je 5. března!

Pořadatel akce: Ing. Eliška Bakulová

Délka akce: 120 minut
Rok výroby: 2018
Datum lokální premiéry: 28. duben 2018
Datum světové premiéry: 28. duben 2018