PřihlásitRegistrace

Vyvrcholení cyklu koncertů Hudební jaro Ve Věži

začátek: sobota, 28. 4. 2018, 16.00 hod.

konec: sobota, 28. 4. 2018, 23.00 hod.

vstupné: zdarma

Třetí ročník festivalu všestrannosti v umění

Martin Evžen Kyšperský

je český hudebník, frontman a hlavní autor repertoáru kapely Květy. Na basovou kytaru hrál v kapele Mucha. Věnuje se mimo jiné i herectví, moderátorství, píše poezii a hudební texty (Lenka Dusilová, Národní divadlo Brno..atd.).

Kuzmich orchestra

Skladby hudebního dua oscilují mezi intimní křehkostí umocňovanou vyjímečným zpěvem Doroty Barové (Tara Fuki), elektroakustickým neofolkem, v němž se prolíná akustická kytara Josefa Ostřanského (Dunaj, Ostrak mode, Boo) s vrstvením vokálů a minimalisticky pojatými bicími.

Fumas

Frontman kapely Původní Bureš představí svou sólovou písničkářskou tvorbu. Součástí prezentace budou i Fumasovy ilustrátorské počiny a autorské tisky.

Jana Štefličková

je česká písničkářka a herečka. Hrála v Západočeském divadle v Chebu, je členkou souboru Studia Y a Sdružení osamělých písničkářů.

Cermaque

je synem hudebníka Miroslava Waneka. Dosud vydal tři básnické sbírky, pod jménem Cermaque již sedm autorských hudebních alb. Věnuje se ale také videoprojektům. Za klip k písni “Loďky” skupiny Zrní byl nominován na cenu Anděl 2014. Z cesty po Evropě s Iamme Candlewick na jaře 2015 vznikl dokumentární film “Skok do vody”.