PřihlásitRegistrace

POZOR!
Po úspěšném 9. ročníku přinášíme ještě lepší, větší a nadupanější 10. ROCKOVÝ MAJÁLES “ZUBŘÍ ZEMĚ”. Dva dny plné 16 nejlepších českých rockových a metalových kapel, zábavy a pohody – to je jediný ROCKOVĚ ORIENTOVANÝ MAJÁLES v ČR – přesunutý na předposlední zářijový víkend od pátku 18. září do soboty 19. září 2020, v jedinečném přírodním prostředí, na prosluněné travnaté ploše sportovního oválu za Lužánkami v Bystřici nad Pernštejnem, tedy v oblasti, kde historicky žila obrovská, silná a divoká zvířata – mystičtí zubři – ke kterým se festival hlásí názvem “ZUBŘÍ ZEMĚ”.

Věříme, že spoustě našich fanoušků se posledních 9 ročníků líbilo, teď je na čase se společně opět sejít, a udělat na Vysočině narozeninové rockově-metalové peklo. Díky za každého z Vás, kdo podpoří svojí účastí naše našlapané 10. NAROZENINY! A je co oslavovat, vyrostli jsme v jednu ze tří největších open-air rockových akcí na Vysočině! Díky za každého z Vás, kdo nás podpoří!

LINE-UP PÁTEK 18.9.2020 (VSTUP: 14.30 hodin, START: 15.00 hodin)
B.C. BROTHERS
HEADFIRE
D.O.P.
RIMORTIS
TITANIC
VITACIT
KOMUNÁL
MILOŠ DODO DOLEŽAL
AFTER PARTY “HARD & HEAVY” DJ do 03:00 v XXL párty stanu!

LINE-UP SOBOTA 19.9.2020 (VSTUP: 11.30 hodin, START: 12.00 hodin)
INSANIA
ALKEHOL
METALLICA revival
TH!S s Vojtou Kotkem
DOGA
ARAKAIN
TRAUTENBERK
KABÁT revival
AFTER PARTY “HARD & HEAVY” DJ do 03:00 v XXL párty stanu!

Čerpej slevy Majálesového klubu – více info na www.rockovymajales.cz

V předprodeji jsou jednodenní páteční a jednodenní sobotní vstupenky i dvoudenní permanentky. Vybírat můžete vstupenky standard nebo VIP vstupenky. V nabídce jsou i rodinné a skupinové VIP vstupenky – RODINKA, PARTIČKA, PARTA XL a PARTA XXX (pro skupiny v počtu 4 – 12 lidí), kdy každá vstupenka v ceně obsahuje vlastní party stan se sezením, vlastní chlazený výčep a sud piva Chotěboř.

Předprodej: https://www.ticketlive.cz/cs/event/rockovy-majales-zubri-zeme-2020